Wielki bal w szczytnym celu

Wielki bal karnawałowy, w którym uczestniczą uczniowie klas 1-3 wraz z rodzicami, to w naszej szkole już kilkuletnia tradycja. A najpiękniejsze w całym przedsięwzięciu jest to, że wspaniała zabawa ma szczytny cel. Prowadzimy bowiem wtedy zbiórkę w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Piątkowe spotkanie rozpoczęło się obejrzeniem spektaklu „Zabawa w Śpiącą Królewnę”, który przygotowali rodzice dzieci z kl. 1B. Aktorzy wypadli naprawdę świetnie, co widownia nagrodziła gromkimi brawami. Po przedstawieniu pani dyrektor Magdalena Lewandowska dokonała oficjalnego otwarcia balu i rozpoczęła się wspaniała zabawa. Nasze maluchy miały wielką frajdę z imprezy, poprowadzonej przez panie animatorki, a do wspólnych tańców chętnie dołączali nauczyciele i rodzice. Dzięki dobrej woli sponsorów – płockich firm i cukierni oraz rodziców, zorganizowano kawiarenkę, w której można było napić się kawy i skosztować przepysznych wypieków w zamian za wsparcie „najgłośniejszej orkiestry świata”. Chętnych, zasiadających przy stolikach ze słodkościami na talerzu i czerwonym serduszkiem, naklejonym na ubranie, było naprawdę wielu. Kolejki naszych najmłodszych ustawiały się do kącika malowania buzi. Tutaj orkiestrowa puszka również wypełniła się po brzegi. Cała ósemkowa impreza to mnóstwo pozytywnej energii, wspaniała zabawa i otwarte serca. Jesteśmy dumni, że nasze maluchy, dzięki swoim rodzicom i nauczycielom, już od najmłodszych lat wiedzą, jak dzielić się dobrem z potrzebującymi. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i hojność. Organizację karnawałowego balu w szczytnym celu koordynowały panie: Elżbieta Charzyńska i Marzena Wrzos.

« z 2 »
Skip to content