RADA PEDAGOGICZNA W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Nazwisko i imięFunkcja
Adamska MariaNauczyciel wspomagający
Babecki PawełReligia
Bieniek MariuszChemia
Bogiel MarekInformatyka
Charzyńska ElżbietaHistoria, WOS 
Cichocka JustynaEdukacja wczesnoszkolna 
Chyżyński CezaryWych. fizyczne
Ciarkowska EdytaNauczyciel wspomagający
Ciećwierz-Pietrzak KatarzynaJęzyk polski
Dolna AgnieszkaWicedyrektor
Dorywalska NataliaNauczyciel wspomagający
Fabiszewska AldonaJęzyk polski
Fortuna BartłomiejJęzyk niemiecki
Fuz MonikaJęzyk angielski 
Garbaszewska IwonaEdukacja wczesnoszkolna 
Gerek Tomasz, ks.Religia
Grabowska KatarzynaNauczyciel wspomagający
Goszczycka JadwigaJęzyk polski
Górnicka JoannaEdukacja wczesnoszkolna 
Górnicki PiotrWych. fizyczne
Grzybowska EwelinaNauczyciel wspomagający
Gumińska KatarzynaLogopeda
Gurtowska AnnaHistoria, WOS
Hondzyńska DorotaWych. fizyczne
Jakubowska JustynaLogopeda
Janiszewski BogdanWych. fizyczne
Jaroszewska BogusławaMatematyka 
Jarzyńska MartaJęzyk niemiecki
Jaworska-Supeł SylwiaKierownik świetlicy
Kaźmierczak JoannaNauczyciel wspomagający
Klonowska JoannaPsycholog
Kluge DagmaraJęzyk angielski
Koelner HalinaMatematyka 
Kopeć AnnaJęzyk angielski 
Kossowska EwaEdukacja wczesnoszkolna 
Krupińska AnitaEdukacja wczesnoszkolna
Kruszewski PiotrWych. fizyczne 
Kujawa PiotrInformatyka
Kwiatkowska IwonaJęzyk francuski
Leśniewska EwaWych. fizyczne
Lasocka MałgorzataNauczyciel świetlicy
Lewandowska MagdalenaDyrektor szkoły – Historia, WOS 
Łukjaniuk JoannaPsycholog
Mańkowska PaulinaJęzyk angielski 
Marczak AnitaNauczyciel świetlicy
McFarland  JoannaJęzyk polski
Menich Grzegorz Wych. fizyczne 
Michalski MariuszHistoria
Modrzejewski KrzysztofWych. fizyczne 
Nacfalska AgnieszkaEdukacja wczesnoszkolna 
NadrowskaGuściora DorotaPlastyka
Nisztor StanisławWych. fizyczne
Nita LidiaJęzyk rosyjski, nauczyciel biblioteki
Nowacka JoannaMatematyka 
Nowak EwaJęzyk niemiecki, przyroda, geografia
Ostrowicka AgnieszkaJęzyk niemiecki
PałczyńskaKoper JoannaJęzyk angielski
Pietrzak MarekJęzyk angielski / wicedyrektor
Poprawa BeataNauczyciel wspomagający
Potorska KatarzynaJęzyk angielski
Przedpełska DorotaNauczyciel wspomagający
Rachowicz AgnieszkaJęzyk angielski
Rutecka EwaInformatyka, technika
Rydzyńska MalwinaEdukacja wczesnoszkolna 
Siedlich – Zakrzewska RenataDoradca zawodowy, podstawy przedsięb., biznes i zarządzanie
Siemińska HannaNauczyciel wspomagający
Sitek AnnaPedagog
Sobalak SandraJęzyk angielski
Stańczak MałgorzataBiologia
Stobiecka GrażynaEdukacja dla bezpieczeństwa, technika, plastyka
Suchodolska EdytaEdukacja wczesnoszkolna 
Szarmach AnnaEdukacja wczesnoszkolna 
Szreder MałgorzataJęzyk polski 
Sztanderska EwaEdukacja wczesnoszkolna, matematyka
Tyburska BożenaMuzyka
Ulatowski PawełFizyka
Ulicka IwonaWych. fizyczne, wych. do życia w rodzinie 
Urbańska EwaMatematyka
Urbańska RenataJęzyk polski
Utkowska TeresaReligia
Wasilewska UrszulaNauczyciel biblioteki
Wiankowska KarolinaNauczyciel świetlicy
Wielgus WiesławBiologia
Wierkiewicz JoannaJęzyk polski
Wieszczyńska EwaPedagog specjalny
Wiśniewska EmiliaEdukacja wczesnoszkolna 
Wiśniewska JoannaEdukacja wczesnoszkolna 
Witkowski Dawid, ks.Religia
Wojtczak BeataGeografia
Woźniak-Serwatkiewicz MagdalenaEdukacja wczesnoszkolna 
Wrzos MarzenaEdukacja wczesnoszkolna 
Zalewska AgnieszkaNauczyciel wspomagający
Zawadzki Patryk, ks.Religia
Zielińska-Chrzanowska MałgorzataBiologia, geografia
Złotowska KingaNauczyciel świetlicy
Żelechowska SylwiaEdukacja wczesnoszkolna, matematyka

Skip to content