Propozycja zajęć rozwijających zainteresowania i SKS

Rok szkolny 2023/2024
Nazwisko i imię nauczycielaZajęcia rozwijające zainteresowania i SKSPropozycje dla klasTermin
Bieniek MariuszKoło chemiczneKl. 7 SPWtorek 14:50- 15:35
Bogiel MarekKoło informatyczne- tworzenie stron internetowychKl. 1-3 LOPoniedziałek 13:55- 14:40
Charzyńska ElżbietaKoło historyczne- regionalizmKl. 6 SPŚroda 13:55- 14:40
Chyżyński CezarySKS- zajęcia sportowe Zespołowe gry sportoweKl. 6-7 SP Kl. 6-7 SPWtorek 13:55- 15:35 Piątek 14:50- 15:35
Cichocka Justyna„Język niemiecki na wesoło”Kl. 2 SPPiątek 11:45- 12.30
Garbaszewska IwonaZajęcia taneczne „Gwiazdeczki”  Kl. 3 SP  Wtorek 12:50- 13:35
Górnicki Piotr Piłka nożna chłopcy Zajęcia na siłowniKl. 3 SP Kl. 1-4 LOŚroda 11:45- 13:35 Wtorek 7:15- 8:00
Hondzyńska DorotaGry i zabawy Zajęcia rekreacyjno- sportowe ( gry zespołowe, siłowniaKl. 2 SP   Kl. 1 LOWtorek 12:50- 13:35   Poniedziałek 14:50- 15:35
Janiszewski BogdanSportowe gry zespołoweKl. 3 SP Kl. 4 SP Kl. 1-4 LOCzwartek 12:50- 13:35 Wtorek 13:55- 14:40 Środa 14:50- 15:35
Jaroszewska BogusławaKoło matematyczneKl. 1-4 LOŚroda 13:55- 14:40
Koelner HalinaKoło matematyczneKl. 5 SPPoniedziałek 13:55- 14:40
Krupińska AnitaKoło teatralne „Zakręcona Ósemeczka”Kl. 2 i 3 SPPoniedziałek 12:50- 13:35
Kruszewski PiotrSKS- piłka nożnaKl. 5 SPŚroda 14:50- 15:35
Kujawa PiotrKonstruujemy i programujemy roboty- zajęcia komputeroweKl. 4-7 SPPoniedziałek 12:50-13:35 Piątek 12:50-13:35
Leśniewska EwaZespołowe gry sportoweKl. 6-7 SPCzwartek 14:40-15:35
Menich GrzegorzPiłka nożnaKl. 2 SPPoniedziałek 12:50- 13:35 Wtorek 12:50- 13:35
Modrzejewski KrzysztofSKS – gry zespołoweKl. 5-6 SPWtorek 11:45- 12:30 Piątek 12:50- 13:35
Nacfalska AgnieszkaŁamigłówki, gry i zabawy- trening pamięci i koncentracjiKl. 1 SPWtorek 12:50- 13:35
Nadrowska- Guściora Dorota  Koło plastyczne  Kl. 4-7 SP   Poniedziałek 12:50- 14:40
Kl. 1 -3 LOPoniedziałek 14:50- 15:35
Nowak EwaKółko przyrodnicze „Z ekologią na Ty”Kl. 5-6 SPWtorek 13:55- 14:40
Rutecka EwaKółko informatyczne- „Mały programista”Kl. 1 SPCzwartek 11:45- 12:30
Rutecka EwaZajęcia taneczne 
Kl. 4-7 SP  i LO
Poniedziałek 13:55- 14:40
Stańczak MałgorzataKoło biologiczne Koło biologiczne LOKl. 5-7 SP Kl. 1 LOPoniedziałek 13:55- 14:40 Poniedziałek 14:50- 15:35
Stobiecka GrażynaKółko plastyczne „Mały artysta” Koło plastyczne „Zostań artystą”Kl. 1-3 SP   Kl. 4-7 SPWtorek 12:50- 13:35   Poniedziałek 13:55- 14:40
Suchodolska EdytaZajęcia czytelniczo-plastyczne „W krainie wyobraźni”Kl. 2 SPPoniedziałek 12:50- 13:35
Szarmach AnnaKoło teatralne „Wesoła Ósemka”Kl. 2 SPCzwartek 11:45- 12:30
Tyburska BożenaChór Kamerton   Zespół wokalno- taneczny „Ośmiorniczki”Kl. 4-7 SP i LO     Kl. 1-3 SPŚroda 14:50- 16:20, Czwartek 12:50- 13:35   Środa 11:45- 12:30
Ulicka IwonaMini gry zespołoweKl. 5 SPWtorek 14:50- 15:35
Urbańska EwaKoło matematyczneKl. LOCzwartek 11:45- 12:30
Wielgus WiesławKoło biologiczne „Wokół biologii”Kl. 1-4 LOCzwartek 14:50- 15:35
Wiśniewska EmiliaSzachy dla najmłodszych Kółko szachoweKl. 1 SP Kl. 4-7 SPPoniedziałek 12:50- 13:35 Poniedziałek 13:55- 14:40
Wrzos MarzenaKółko przyrodniczo- ekologiczneKl. 1-3 SPPiątek 12:50- 13:35
Skip to content