Studniówka na sto dwa!

Nadchodzący egzamin maturalny zapewne spędza już sen z powiek naszych czwartoklasistów. Na jeden wieczór zdołali jednak zapomnieć o rychłych obowiązkach i oddali się wspaniałej studniówkowej zabawie. Impreza rozpoczęła się w piątek 20 stycznia o godz. 20 w sali bankietowej Złota Podkowa. Tradycyjnie już uczennice trzech najstarszych klas VII LO zachwyciły pięknymi najmodniejszymi sukniami, zaś panowie – klasyczną elegancją garniturów. Studniówkę zainaugurował oczywiście polonez, którą w pierwszej parze poprowadzili pani dyrektor Magdalena Lewandowska i Bartosz Antoszek z kl. 4LB. Nie obyło się oczywiście bez podziękowań, jakie nasi przyszli absolwenci skierowali do dyrekcji szkoły, wychowawców, nauczycieli oraz rodziców. Pani dyrektor życzyła pomyślnych wyników egzaminu maturalnego, udanego wejścia w etap realizacji swoich planów zawodowych a na najbliższe godziny – niezapomnianej zabawy. I trzeba przyznać, że zabawa taka też była. Oprócz szaleństw na parkiecie, które trwały niemalże do rana, przyszli maturzyści wybrali spośród swojego grona najlepszych w kilku kategoriach i uhonorowali śpiewem jednego z wychowawców, który niedawno świętował urodziny. Studniówkę z pewnością należy zaliczyć do udanych, a to pozwala mieć nadzieję na podobny sukces nadchodzącego egzaminu.

W obiektywie płockich mediów:

Portal Płock: [OTWÓRZ]

Tygodnik Płocki: [OTWÓRZ]

Dziennik Płocki: [OTWÓRZ]

« z 2 »

Skip to content