Gramy dla Orkiestry coraz głośniej!

W niedzielę 29 stycznia tradycyjnie zagraliśmy w największej orkiestrze świata. Nasi wolontariusze z zaangażowaniem kwestowali wśród mieszkańców naszego osiedla, pozyskując środki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dobroczynna fundacja w ramach swojego 31. finału zbiera w tym roku pieniądze na rzecz walki z sepsą. Uczennice i uczniowie naszej szkoły zebrali w niedzielę kwotę 3939,14 zł. Wspomnieć również należy, że w czasie piątkowego balu karnawałowego udało się pozyskać kwotę 6267,97 zł. Oznacza to, że dzięki hojności naszych uczniów, ich rodziców, pracowników szkoły oraz społeczności lokalnej przekazaliśmy do płockiego sztabu WOŚP imponującą kwotę 10207,11 zł.

Szkolny sztab WOŚP kwestował w składzie:
– Szymon Brzeski
– Maja Durczyk
– Stanisław Kardasz
– Hanna Kasztelan
– Zuzanna Kasztelan
– Zofia Konstantynowicz
– Pola Wrzos
– Wiktoria Żołek

Opiekę nad wolontariuszami podczas kwesty i rozliczenia w sztabie sprawowali nauczyciele: p. Iwona Kwiatkowska, p. Anna Szarmach, p. Malwina Rydzyńska i p. Bartłomiej Fortuna. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas!