Odkrywaliśmy dziecięce talenty

Dzień Dziecka w naszej szkole tradycyjnie wiąże się z pokazem talentów naszych uczniów. Nie inaczej było w tym roku. 3 czerwca na naszym forum mogliśmy obejrzeć kilkanaście prezentacji tanecznych, wokalnych, plastycznych, a nawet pokaz, przygotowany przez mistrza kostki Rubika. Naszych zdolnych uczestników oceniało jury w składzie: p. wicedyrektor Agnieszka Dolna, p. Bożena Tyburska i Przewodnicząca Samorządu Maja Durczyk. Decyzją komisji w V edycji szkolnego „Mam Talent” przyznano następujące nagrody:

1. miejsce – Natalia Brzozowska kl. 4D (śpiew)
2. miejsce – Julia Kułakowska kl. 7A (śpiew)
3. miejsce – Amelia Chmura, Milena Ziętara, Zofia Pankowska kl. 4C (taniec)
Wyróżnienie – Szymon Wilczyński kl. 2A (śpiew)
Wyróżnienie – Bartłomiej Pietrzak kl. 2C (kostka Rubika)

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy zechcieli pochwalić się swoim talentem, dając z siebie wszystko i niejednokrotnie pokonując tremę.

Szkolny Dzień Dziecka obejmował również szereg akcji towarzyszących. Obowiązywały dziecięce stroje, które przyodziali również nauczyciele. Uczniowie liceum w gronie swoich klas mieli tematyczne lekcje przedmiotów, podczas których uczyli się poprzez zabawę, mogąc poczuć się choć kilka lat młodszymi.