VII LO żegna absolwentów i… życzy powodzenia!

W piątek 26 kwietnia kolejny rocznik zakończył naukę w VII Liceum Ogólnokształcącym. Absolwenci klas 4LA i 4LB złożyli podziękowania dyrekcji szkoły oraz wychowawcom, p. Annie Gurtowskiej i p. Grzegorzowi Menichowi. Wręczenie świadectw oraz krótka uroczystość, przygotowana przez młodsze klasy, jak zwykle były niezwykle wzruszające oraz pełne refleksji. Z naszymi czwartoklasistami mamy jednak mnóstwo wspomnień, wywołujących uśmiech na twarzy. Wspólnych występów, nagrań telewizyjnych i roztańczonej studniówki nie da się przecież zapomnieć. Na wesoło postanowiły zatem pożegnać naszych absolwentów szkolne tancerki, które zaprosiły do wspólnego układu choreograficznego koleżanki i kolegów. Długie ćwiczenia i przygotowania dały spektakularny efekt. Muzyczną dedykację dla naszych uczniów skierowali również wokalistki i wokaliści szkolnego chóru. Gdy uroczystość dobiegła końca, a pamiątkowe zdjęcia zostały zrobione, złożyliśmy naszym absolwentom życzenia pomyślności na zbliżającej się maturze. Będziemy wspierać ich myślą przez cały nadchodzący czas egzaminów, wierząc, że pokażą, jak wiele potrafią.

 

Skip to content