Uwaga, Szkoło! MuMe otwarte!

Nieustannie wspierając naszego utalentowanego absolwenta G8 Alka Pietrzaka i korzystając z jego zaproszenia, wybraliśmy się wczoraj na wernisaż otwarcia III edycji Muzeum Memów w Płocku.
Jest to 1. w Polsce, a 2. w Europie tak duża wystawa najbardziej popularnych memów – fantastyczna okazja do śmiechu dla wszystkich memomaniaków i nie tylko!
Wystawę możecie obejrzeć w podziemiach Kina Przedwiośnie do grudnia – wstęp wolny (zajrzyjcie na fan page MuMe!)
Uśmieliśmy się w zacnym gronie Pani Dyrektor, nauczycieli naszej szkoły oraz przemiłej grupy uczniów VII LO. Zdjęcia prezentujemy poniżej!
Zgadnijcie komu udało się dostać w poczet Królowych i Królów Mazowsza? – przypatrzcie się obrazowi malowanemu przez pana Lecha Majewskiego, wybitnego polskiego grafika i plakacistę, który tworzony był na żywo w trakcie wernisażu 😉
Jeśli jesteście fanami internetowej kultury i memów, to ta wystawa jest dla Was! Przygotujcie się na emocje, śmiech i mnóstwo niezapomnianych momentów😍🤣
Zapraszamy Was serdecznie do odwiedzenia nowej wystawy w MuMe!! Mamy nadzieję, że wkrótce i Wy wybierzecie się w podróż przez świat memów! 🎉