IV Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Płocka i powiatu płockiego, którzy rywalizować będą w czterech kategoriach:

  • Kategoria I – uczniowie klas I – III
  • Kategoria II – uczniowie klas IV – VI
  • Kategoria III – uczniowie klas VII VIII
  • Kategoria IV – uczniowie szkół ponadpodstawowych

Szkoła może zgłosić do konkursu po dwie osoby w danej kategorii wiekowej. Zgłoszenie do udziału w konkursie opiekunowie przesyłają w terminie do dnia 8 czerwca 2024 r. na adres: konkurs@zs5plock.onmicrosoft.com (po przesłaniu zgłoszenia prosimy opiekunów o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia uczestnictwa). Konkurs odbędzie się 15 czerwca 2024 r. o godzinie 9.00.

Wszelkich informacji udziela nauczyciel muzyki Pani Bożena Tyburska (tel.: 727 937 712)

Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania poniżej:

Karta zgłoszenia

Regulamin A4

Skip to content