Święto misiowych mądrości

– Kubusiu, jak się pisze MIŁOŚĆ?
– Prosiaczku, MIŁOŚĆ się nie pisze, MIŁOŚĆ się czuje.

To tylko jeden z wielu wartościowych cytatów, jakie przynoszą nam misie, spotkane na kartach ulubionych książek. Za to właśnie je lubimy. Zajmują też ważne miejsce w pokojach naszych najmłodszych, będąc ich ulubionymi pluszowymi przyjaciółmi. To właśnie na ich cześć 25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Nasza szkolna biblioteka zainaugurowała w tym dniu konkurs na kartkę do wybranego misia. Rozstrzygnęliśmy go tuż przed świętami, a wyróżnienia za najlepsze prace otrzymali:

  • Lena Osicka z kl. 1C
  • Lena Stec z kl. 1C
  • Iga Rumińska z kl. 2C
  • Marta Cybula z kl. 2C
  • Wiktor Budka z kl. 1D
  • Nadia Nowakowska z kl. 2C
  • Oliwia Kisio z kl. 1F
  • Karolina Gałczyńska z kl. 1D

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym, a naszym misiom życzymy wszystkiego najlepszego z okazji ich święta! ?

Skip to content