Terminarz konsultacji nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024

Nazwisko i imięPn.Wt.Śr.Czw.Pt.
Adamska Maria  7.00-8.00  
Babecki Paweł  7.00-8.00  
Bieniek Mariusz 13.35-14.35   
Bogiel   Marek 12.30-13.30   
Charzyńska Elżbieta   14.40-15-40 
Chyżyński Cezary 7.00-8.00   
Ciarkowska Edyta    14.00-15.00
Cichocka Justyna    13.55-14.55
Ciećwierz – Pietrzak Katarzyna  13.35-14.35  
Dolna  Agnieszka14.30-15.30    
Dorywalska Natalia 14.30-15.30   
Fabiszewska Aldona  15.00-16.00  
Fortuna Bartłomiej    13.55-14.55
Fuz Monika13.35-14.35    
Garbaszewska Iwona  12.30-13.30  
Gerek Tomasz  15.30-16.30  
Goszczycka  Jadwiga13.35-14.35    
Górnicka Joanna12.30-13.30    
Górnicki Piotr  7.00-8.00  
Grabowska Katarzyna   12.30-13.30 
Grzybowska Ewelina    7.00-8.00
Gurtowska Anna 13.35-14.35   
Hondzyńska Dorota13.50-14.50    
Jakubowska Justyna15.30-16.30    
Janiszewski Bogdan  15.30-16.30  
Jaroszewska Bogusława 13.35-14.35   
Jaworska – Supeł Sylwia 14.00-15.00   
Kaźmierczak Joanna12.35-13.35
Klonowska Joanna 14.00-15.00   
Kluge Dagmara   14.40-15.40 
Koelner  Halina   13.35-14.35 
Kopeć Anna14.40-15.40    
Kossowska Ewa  7.00-8.00  
Krupińska Anita    7.00-8.00
Kruszewski Piotr   15.40-16.40 
Kujawa Piotr    14.50-15.50
Kwiatkowska Iwona  13.35-14.35  
Lasocka Małgorzata   13.30-14.30 
Leśniewska Ewa 7.00-8.00   
Lewandowska Magdalena 14.30.15.30   
Mańkowska Paulina    12.30-13.30
Marczak Anita15.30-16.00    
McFarland   Joanna    12.40-13.40
Menich Grzegorz12.55-13.55    
Michalski Mariusz 14.50-15.50   
Modrzejewski Krzysztof   7.00-8.00 
Nacfalska Agnieszka12.50-13.50    
Nadrowska – Guściora Dorota15.30-16.30    
Nisztor Kinga  16.30-17.30  
Nisztor Stanisław   15.35-16.35 
Nita Lidia14.00-15.00    
Nowacka Joanna  12.30-13.30  
Nowak Ewa 14.40-15.40   
Pałczyńska – Koper Joanna 14.00-15.00   
Pietrzak Marek   14.30-15.30 
Poprawa Beata14.40-15.40    
Potorska Katarzyna14.50-15.50    
Przedpełska  Dorota 7.00-8.00   
Rutecka Ewa14.30-15.30    
Rydzyńska Malwina15.00-16.00    
Siedlich – Zakrzewska Renata 13.35-14.35   
Siemińska Hanna13.35-14.35    
Sitek Anna   14.00-15.00 
Sobalak Sandra14.45-15.45    
Stańczak Małgorzata    13.40-14.40
Sobiecka Grażyna  13.55-14.55  
Suchodolska Edyta13.55-14.55    
Szarmach Anna 7.00-8.00   
Szreder Małgorzata 14.00-15.00   
Sztanderska Ewa 12.30-13.30   
Tyburska Bożena  15.30-16.30  
Ulatowski Paweł  14.40-15.40  
Ulicka Iwona14.50-15.50    
Urbańska Ewa 7.00-8.00   
Urbańska Renata 13.35-14.35   
Utkowska Teresa    7.00-8.00
Wasilewska Urszula15.00-16.00    
Wiankowska Karolina 14.00-14.30   
Wielgus Wiesław14.40-15.40    
Wierkiewicz Joanna14.40-15.40    
Wieszczyńska Ewa13.45-14.45    
Wiśniewska Emilia14.40-15.40    
Wiśniewska Joanna14.00-15.00    
Witkowski Dawid12.55-13.55    
Wojtczak Beata13.35-14.35    
Woźniak – Serwatkiewicz Magdalena12.30-13.30    
Wrzos Marzena   7.00-8.00 
Zalewska Agnieszka  12.30-13.30  
Zielińska – Chrzanowska Małgorzata 14.40-15.40   
Żelechowska Sylwia7.00-8.00    
Skip to content